Kategorie Rady a tipy

Článek
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to Vyrazit na víkend pryč je ideální způsob, jak uspokojit svou touhu po cestování, aniž byste si museli brát dlouhou dovolenou. Existuje mnoho možností, jak zajistit, že vaše cesta bude perfektním zážitkem. Je však zapotřebí pečlivého plánování. Těchto 9 tipů vám s tím pomůže!
Článek
Příručka přežití při útoku žraloka
Příručka přežití při útoku žraloka I když žraloci útočí velmi vzácně, jejich útok může být smrtelný. Nejjistější způsob, jak neskončit v žraločím žaludku, je úplně se vyhnout prostředí, kde žraloci žijí. Pokud se ale v jejich blízkosti ocitnete, je dobré vědět pár základních pravidel, které vám v takové chvíli mohou zachránit život.
Článek
10 věcí, které nedělat v Paříži
10 věcí, které nedělat v Paříži Paříž, pověstná svým šarmem, krásou a elegancí. Plná malých kaváren, módních butiků, výborných restaurací a světových muzeí. Paříž vás může naprosto uchvátit. Na druhou stranu, velká očekávání mohou přinést i velká zklamání, nevíte-li, čemu se v Paříži vyhnout.
Článek
Vydejte se poznat Štrasburk na kole, má 560 kilometrů cyklotras
Vydejte se poznat Štrasburk na kole, má 560 kilometrů cyklotras Ve Štrasburku patří kolo k nejoblíbenější formě dopravy. Ve skutečnosti je naprostou jedničkou pro cyklisty v celé Francii, protože disponuje sítí více než 560 km cyklotras. Cyklistika je nejen originálním způsobem, jak objevovat kanály, parky a zahrady, ale také skvělý způsob, jak přispět k ochraně životního prostředí a protáhnout si tělo.
Článek
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce Jedinečná struktura, umělecké a historické dědictví a dávná sláva. To je jen pár příkladů, proč jsou lidé nadšeni tímto úžasným "plovoucím" městem. Poznejte Benátky jako klasický turista a pak si ušetřete jeden den, nebo alespoň několik hodin a objevte zcela jiné město plné nevšedních věcí a míst.
Článek
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday Kia ora! Vítejte na Novém Zélandu. Nadešel čas trochu se rozkoukat a začít prozkoumávat okolí. Kromě toho vás ale čeká i pár méně příjemných povinností. Pozitivní zpráva je, že na Novém Zélandu většinu formalit vyřídíte snadno a rychle.
Článek
Co zařídit před odletem na working holiday na Nový Zéland?
Co zařídit před odletem na working holiday na Nový Zéland? Patříte mezi šťastlivce, kterým se podařilo získat working holiday vízum na Nový Zéland? Výborně, první krok je za vámi! Můžete se začít těšit na zážitky na celý život, předtím vás ale ještě čeká spousta zařizování - odletět na rok na druhý konec světa přece jenom není jen tak.
Článek
Jak postupovat při hmyzím bodnutí nebo uštknutí zmijí?
Jak postupovat při hmyzím bodnutí nebo uštknutí zmijí? Opět nastává čas, kdy rádi vyrážíme do přírody, kde se kromě jejích krás, setkáme i s bodavým hmyzem. Ačkoliv pokousání nebo píchnutí není nic neobvyklého, málo kdy máme po ruce vhodný prostředek na zklidnění reakce. Kousnutí, píchnutí či štípnutí přitom nemusí znepříjemnit život jen alergikovi.