Kategorie prodloužený víkend

Článek
Na podzim do Dubaje
Na podzim do Dubaje Nebaví vás podzimní deštivé počasí a raději byste si dál užívali vysokých teplot a slunce, ideálně přímo u moře? Pak se vydejte do Dubaje. Za pouhých 6 hodin letu se dostanete do nejkosmopolitnějšího města světa, kde najdete vše - vysoké mrakodrapy, horké pláže, obří nákupní centra i trochu historie.
Článek
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to Vyrazit na víkend pryč je ideální způsob, jak uspokojit svou touhu po cestování, aniž byste si museli brát dlouhou dovolenou. Existuje mnoho možností, jak zajistit, že vaše cesta bude perfektním zážitkem. Je však zapotřebí pečlivého plánování. Těchto 9 tipů vám s tím pomůže!
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si poslední část našeho článku.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si druhou část naší výpravy.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města.