Kategorie Příroda

Článek
Devět nezapomenutelných útesů Evropy
Devět nezapomenutelných útesů Evropy Strmé skalnaté útvary tyčící se nad modrou hladinou. Útesy, dechberoucí výtvory přírody, najdete všude na evropských pobřežích. Které jsou ty nejkrásnější?
Článek
12 fotografií, které dokládají, že je Slovinsko nádherná země
12 fotografií, které dokládají, že je Slovinsko nádherná země Všichni víme, kde Slovinsko leží a pravděpodobně jsme jím i mnohokrát projížděli cestou na dovolenou do Chorvatska. Ale kolik z nás se v tého krajině opravdu zastavilo a rozhlédlo se kolem?
Článek
Tipy na výlety, které prospívají lásce
Tipy na výlety, které prospívají lásce Chcete udělat radost své romantické duši a ještě zažít něco originálního? Vydejte se s partnerem do míst rozesetých po celé naší krásné zemi, která jsou pro zamilované jako stvořená.
Článek
Šrí Lanka: Až na Konec světa
Šrí Lanka: Až na Konec světa Ve středověku si lidé mysleli, že konec světa leží v Portugalsku. Dnes víme, že abychom spatřili ten pravý cíp, kde staré končí a nové začíná, musíme na Šrí Lanku, kde se Konec světa rozprostírá v celé své kráse a se strmým útesem padá do 900 metrů hluboké propasti.
Článek
Rakousko: Vodopád v Gollingu
Rakousko: Vodopád v Gollingu Za divokými přírodními krásami není třeba cestovat tisíce kilometrů daleko. Úplně postačí překročit naše jižní hranice a ocitnete se v kraji malebných horských scenérií a hučících vodopádů. Naše kroky povedou do regionu Solnohradska, kde se nedaleko vesničky Golling nachází stejnojmenné vodní divadlo.
Článek
Ztracená místa z celého světa
Ztracená místa z celého světa Italský grafik, designér, projektový manažer, učitel na několika mezinárodních uměleckých školách a blogger Francesco Mugnai prezentuje ve svém blogu neuvěřitelnou sbírku fotografií opuštěných míst z celého světa od různých autorů. Pojďme se nechat vtáhnout jedinečnou a nezapomenutelnou atmosférou ztracených zákoutí,domů či kostelů...
Článek
Nejkrásnější cyklotrasy u nás, které určitě musíte vyzkoušet
Nejkrásnější cyklotrasy u nás, které určitě musíte vyzkoušet Využijte krásných dní k pořádné cyklo projížďce. Tyto perly cyklostezek byste u nás určitě neměli minout – tak vzhůru do sedla.
Článek
Úchvatné fotky zvířat, které vás dostanou!
Úchvatné fotky zvířat, které vás dostanou! Příroda je mocná čarodějka. Nechejte se okouzlit a vydejte se s námi na procházku divočinou! Čeká na vás dvacet úchvatných fotografií zvířat, ze kterých se tají dech. Od srandovních tuleňů, přes impozantní slony až k…