Kategorie Pláže

Článek
Kambodža: Plážová pohádka ostrova Koh Rong
Kambodža: Plážová pohádka ostrova Koh Rong V posledních letech se v jihovýchodní Asii hledají panenské a turismem nezničené ostrovy čím dál obtížněji. Nízké ceny letenek do této oblasti lákají každoročně spousty turistů, což se do ostrovů silně promítá.
Článek
10 okouzlujících míst, která byste měli navštívit ještě dříve, než se stanou populárními!
10 okouzlujících míst, která byste měli navštívit ještě dříve, než se stanou populárními! Většina z nás vybírá svou dovolenou podle oblíbenosti, jenže poté to dopadá tak, že některá místa jsou přeplněná lidmi a kýžený odpočinek je rázem pryč.
Článek
Kuba: Hon za nejkrásnější pláží
Kuba: Hon za nejkrásnější pláží Dlouhý úzký ostrov nacházející se mezi dvěma Amerikami, který z jihu omývá Karibské moře a ze severu Mexický záliv, se proslavil hlavně díky své masivní produkci a vývozu rumu a doutníků. Větší turistickou atrakcí jsou však všudypřítomné pláže, které ročně přilákají stovky tisíc zahraničních návštěvníků.
Článek
5 nejpodivnějších pláží světa
5 nejpodivnějších pláží světa Pláž není jenom písek, moře a slunce. Tu a tam narazíte na medúzy, sklo nebo Vám nad hlavou prolétne letadlo. Originální místa, které stojí za to navštívit. Jaké jsou Vaše tipy? Podělte se námi v diskuzi!
Článek
10 nejkrásnějších pláží světa
10 nejkrásnějších pláží světa Karibik, Venezuela, Seychely, Havaj. Oblasti, které normální smrtelník za svůj život spíše nenavštíví. Přesto právě tam naleznete nejkrásnější pláže světa, které za to opravdu stojí. Pokochejte se alespoň nad fotkami těch nejkrásnějších. Kdo ví, třeba se tam jednou vydáte!