Kategorie Nový Zéland

Článek
Vánoční cukroví ve světě: Které najdete na sváteční tabuli v Anglii či na Filipínách?
Vánoční cukroví ve světě: Které najdete na sváteční tabuli v Anglii či na Filipínách? Dokážete si představit vánoční svátky bez cukroví? Tradiční vánoční cukroví se ovšem před Vánoci nepeče pouze v Česku. Také v ostatních koutech světa připravují na svátky nejrůznější cukrovinky. Na čem si pochutnávají třeba ve Francii, Velké Británii nebo na Filipínách?
Článek
VIDEO: TOP 8 nejextrémnějších obydlených míst světa
VIDEO: TOP 8 nejextrémnějších obydlených míst světa Dokázali byste si představit žít na místě, kde teplota během roku nevystoupá nad bod mrazu? Nebo třeba na místě, kde skoro nikdy nezaprší? Člověk je tvor přizpůsobivý a proto se dokáže přizpůsobit téměř jakýmkoliv podmínkám. Podívejte se na 8 extrémních míst, které jsou obydlená lidmi.
Článek
Hobití vesnička skutečně existuje a my víme, kde
Hobití vesnička skutečně existuje a my víme, kde Pokud jste skalními fanoušky J.R.R. Tolkiena a jeho veleděl Hobit a Pán prstenů, rozhodně vás zaujme opravdová hobití vesnička. Nenachází se jinde než právě na Novém Zélandu ve vesnici jménem Matamata.
Článek
Za tučňáky a lachtany na Novém Zélandu
Za tučňáky a lachtany na Novém Zélandu Na Novém Zélandu si přijdou na své nejen vyznavači krásných přírodních scenérií. Milovníkům divoké fauny se tu naskytne jedinečná příležitost pozorovat velmi zajímavá zvířata ve svém přirozeném prostředí.
Článek
Nový Zéland: Queenstown, ráj adrenalinu
Nový Zéland: Queenstown, ráj adrenalinu Máte rádi adrenalin? Největší koncentraci vzrušení, endorfinů a zážitků na Novém Zélandu najdete v Queenstownu a jeho okolí. Ve vzduchu, na vodě, po zemi - na své si tu přijde každý. Od pohodové zip line až po heliskiing pro náročné.
Článek
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday Kia ora! Vítejte na Novém Zélandu. Nadešel čas trochu se rozkoukat a začít prozkoumávat okolí. Kromě toho vás ale čeká i pár méně příjemných povinností. Pozitivní zpráva je, že na Novém Zélandu většinu formalit vyřídíte snadno a rychle.
Článek
Nový Zéland: Sluncem zalitá Bay of Plenty
Nový Zéland: Sluncem zalitá Bay of Plenty Bay of Plenty, neboli zátoka Hojnosti, nenese své jméno jen tak nadarmo - nabízí hojnost v podstatě všeho. Především slunečního svitu, se svými 2250 hodinami ročně se řadí mezi nejslunečnější místa Nového Zélandu.
Článek
Co zařídit před odletem na working holiday na Nový Zéland?
Co zařídit před odletem na working holiday na Nový Zéland? Patříte mezi šťastlivce, kterým se podařilo získat working holiday vízum na Nový Zéland? Výborně, první krok je za vámi! Můžete se začít těšit na zážitky na celý život, předtím vás ale ještě čeká spousta zařizování - odletět na rok na druhý konec světa přece jenom není jen tak.
(6) Načíst více