Kategorie Nejkrásnější pláže světa

Článek
Nejpopulárnější pláže nejen na Instagramu
Nejpopulárnější pláže nejen na Instagramu Nádherná místa přímo svádí k tomu je vyfotit a sdílet s ostatními na sociálních sítích. O to víc, pokud jde o slunnou písečnou pláž s průzračně azurovým mořem. Fotografií pláží je tedy na Instagramu opravdu hodně. Některé jsou ale i tak výjimečné. Podívejte se na pláže pyšnící se největším počtem zveřejněných fotek.
Článek
Kambodža: Plážová pohádka ostrova Koh Rong
Kambodža: Plážová pohádka ostrova Koh Rong V posledních letech se v jihovýchodní Asii hledají panenské a turismem nezničené ostrovy čím dál obtížněji. Nízké ceny letenek do této oblasti lákají každoročně spousty turistů, což se do ostrovů silně promítá.
Článek
Kuba: Hon za nejkrásnější pláží
Kuba: Hon za nejkrásnější pláží Dlouhý úzký ostrov nacházející se mezi dvěma Amerikami, který z jihu omývá Karibské moře a ze severu Mexický záliv, se proslavil hlavně díky své masivní produkci a vývozu rumu a doutníků. Větší turistickou atrakcí jsou však všudypřítomné pláže, které ročně přilákají stovky tisíc zahraničních návštěvníků.
Článek
10 nejkrásnějších pláží světa
10 nejkrásnějších pláží světa Karibik, Venezuela, Seychely, Havaj. Oblasti, které normální smrtelník za svůj život spíše nenavštíví. Přesto právě tam naleznete nejkrásnější pláže světa, které za to opravdu stojí. Pokochejte se alespoň nad fotkami těch nejkrásnějších. Kdo ví, třeba se tam jednou vydáte!