Kategorie Maďarsko

Článek
Nejkrásnější kavárnu na světě najdete v Budapešti: New York Café vás ohromí renesančním stylem
Nejkrásnější kavárnu na světě najdete v Budapešti: New York Café vás ohromí renesančním stylem Chtěli byste navštívit nejkrásnější kavárnu světa? V tom případě zamiřte do samého centra maďarské Budapešti, ve kterém najdete stylovou kavárnu New York Café. V této kavárně, která je díky nádhernému interiéru považována za nejkrásnější na světě, si můžete dát kávu už 125 let.
Článek
Objevte vinné poklady Evropy
Objevte vinné poklady Evropy Vinařství má v Evropě bohatou historii. A to nejen v zemích, které vás při slově "víno" napadnou jako první. Je mnoho míst, kde se vyrábí kvalitní víno. Pojďme se podívat na ta méně známá, která si rozhodně zaslouží více pozornosti.
Článek
Nejkrásnější paláce Evropy
Nejkrásnější paláce Evropy Za dávných časů zářila Evropa luxusem, jako žádné jiné místo na světě. Nejvíce je to patrné na mnoha okázalých palácích. Od Portugalska po Litvu, nejvybranější paláce Evropy jsou definicí luxusu. Objevte s námi nejkrásnější architektonické monumenty.
Článek
Zakletá Evropa
Zakletá Evropa Každá evropská země přetéká tajemnem. Stačí vědět, kam se dívat. Vítejte na strašidelné straně Evropy, domovu strašných duchů, zakletých událostí a tajemných zážitků. Vstup povolen pouze těm nejodvážnějším duším. Zhasněte světla, schovejte se pod přikrývky a odvažte se seznámit se s některými z nejděsivějších a nejtajemnějších míst Evropy.
Článek
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit Budapešť, elegantní město mnoha tváří ležící na Dunaji láká k navštívení svou malebnou polohou, nádhernými stavbami různých architektonických slohů, velkým množstvím zeleně, lázněmi a neobvyklou atmosférou. Nynější hlavní město Maďarska s názvem Budapešť bylo osídleno již za doby římské.