Kategorie londýn

Článek
Londýnem po stopách Harryho Pottera
Londýnem po stopách Harryho Pottera Jste-li věrným fanouškem příběhů o Harry Potterovi, Londýn je to pravé místo pro vás. Nachází se tu totiž mnoho míst z kouzelnického světa. Některá místa, jako slavné Piccadilly Circus, byste jistě nemohli minout, jiná ale až tak známá nejsou, proto jsme pro vás připravili tohoto průvodce. Navštivte místa, kde se procházel sám Harry!
Článek
Pouliční umělci z Londýna berou i karty
Pouliční umělci z Londýna berou i karty Možnost platby kreditní kartou je ve světě stále častější. Je to mnohdy pohodlnější, než nosit u sebe hotovost a spousta lidí na tento způsob platby spoléhá. Platební terminály se dostaly dokonce už i k pouličním umělcům v Londýně.
Článek
Nejdivnější věci, které můžete vidět v Londýně
Nejdivnější věci, které můžete vidět v Londýně Londýňané jsou excentričtí! Dokládá to náš výběr nejpodivnějších věcí, které můžete v Londýně vidět.
Článek
V Londýně vzbudilo šok 84 mužů stojících na okraji budov ITV
V Londýně vzbudilo šok 84 mužů stojících na okraji budov ITV Londýňané zažili šokující ráno, když na samotném okraji budov produkční společnosti ITV spatřili desítky stojících mužů. Později se ukázalo, že jde o kampaň Projektu 84 neziskové organizace CALM, která se snaží upozornit na alarmující číslo sebevražd mužů ve Velké Británii.
Článek
Utajená místa Londýna, o kterých jste určitě nevěděli
Utajená místa Londýna, o kterých jste určitě nevěděli Myslíte si, že znáte Londýn jako své boty? Podívejte se na těchto 9 tipů k návštěvě, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli a poznejte nová místa bez turistů a přeplněných ulic.