Kategorie Letní dovolená

Článek
Jak si naplno užít pobyt u moře? Máme pro vás pár skvělých vychytávek
Jak si naplno užít pobyt u moře? Máme pro vás pár skvělých vychytávek Vyrážíte na dovolenou k moři a už se nemůžete dočkat až vypnete a budete si užívat každé vteřiny na pláži? Aby vaši idylku nepřekazily kdejaké nepříjemnosti, připravili jsme pro vás spoustu vychytávek, které se vám na pláži budou hodit.
Článek
Kde v Evropě chytnout vlnu? Nejlepší pláže na surfování
Kde v Evropě chytnout vlnu? Nejlepší pláže na surfování Ať už se surfováním začínáte, nebo jste již zkušený surfař, za dobrými vlnami nemusíte daleko. Evropa nabízí mnoho skvělých pláží na atlantickém pobřeží, které jsou na surfování jako dělané. Otázkou je, které jsou ty nejlepší?
Článek
Léto u Zell am See-Kaprun: Nekonečné možnosti krásné přírody
Léto u Zell am See-Kaprun: Nekonečné možnosti krásné přírody Není snadné přinést kompletní seznam všeho, co by se vám mělo do vašich prázdnin u Zell am See-Kaprun vejít. Abychom vám trochu pomohli, sestavili jsme pro vás ty nej letní aktivity a zajímavosti, které si za žádných okolností nesmíte nechat ujít. 
Článek
6 faktů o tom, že dovolená prospívá vašemu zdraví!
6 faktů o tom, že dovolená prospívá vašemu zdraví! Mysleli jste si, že trocha volna vám jen pomůže načerpat nové síly? To je sice pravda, ale skrývá se za tím mnohem víc. Dopřejete odpočinek vašemu tělu, pokud se tedy nevydáte na dobrodružnou túru po horách. A pokud se tam vydáte, dopřejete zase odpočinek vaší mysli, v žilách se vám rozproudí nová krev, která vám dodá další odvahu. Jak je to možné?
Článek
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa!
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa! Už vás nebaví letní dovolená, kde se jen "plácnete" na pláž a jednou za hodinu se otočíte, abyste byli rovnoměrně opálení? Tak sbalte pár párty chtivých kamarádů a vyrazte na místa, kde si můžete užít ty nejlepší beach party na světě. Bohatý noční život a pořádná pařba vás v následujících deseti destinacích čekají na každém rohu.