Kategorie Láska

Článek
Zamilovaný pár chce dokázat, že doma může být všude na světě. Stačí jim, když jsou spolu!
Zamilovaný pár chce dokázat, že doma může být všude na světě. Stačí jim, když jsou spolu! Mladý pár ze Slovenska se rozhodl vytvořit poněkud neobvyklou sérii fotografií. Cestují po různých městech Evropy a fotografují se v jakémsi improvizovaném domácím prostředí. Cílem jejich projektu je dokázat, že nezáleží na tom, kde bydlíte, pokud máte s partnerem jeden druhého.
Článek
Pár lezl 3 týdny na Mount Everest, aby si zde řekl své ano
Pár lezl 3 týdny na Mount Everest, aby si zde řekl své ano Když James a Ashley přemýšleli o své svatbě, jedno věděli jistě – rozhodně nechtějí tradiční „nudný“ obřad. Jejich plány nabraly velkolepou podobu, když se rozhodli, že se vezmou na nejvyšší hoře světa – na Mount Everestu.
Článek
Pár se nemohl rozhodnout, kde uspořádá svatbu. Nakonec se vzali v 38 zemích světa
Pár se nemohl rozhodnout, kde uspořádá svatbu. Nakonec se vzali v 38 zemích světa Mnoho lidí během plánování svatby váhá, kde tuto událost uspořádat. Někteří se rozhodují pouze mezi kostelem a radnicí, jiní zvažují, zda by svatba v Africe nebyla lepší než v Evropě. Tento pár to vyřešil – svatbu měli všude!
Článek
Pár přestavěl starou policejní dodávku a vydal se na cestu kolem světa
Pár přestavěl starou policejní dodávku a vydal se na cestu kolem světa Tento pár často čítal o lidech, kteří se vzdali práce a vydali se cestovat. Nakonec se rozhodli, že do toho půjdou také. Přestavěli starou policejní dodávku a vydali se splnit si svůj sen.
Článek
Tádž Mahal: Indický symbol lásky
Tádž Mahal: Indický symbol lásky Toto nejslavnější mauzoleum světa najdete na jižním břehu řeky Jamuny ve městě Ágra, které se rozprostírá v severní části indického státu Uttarpradéš. Tádž Mahal je bezesporu jednou z nekrásnějších budov, které kdy byly postaveny, a mnozí jej považují za neoficiální symbol Indie.