Kategorie Fotografie

Článek
Nejlepší cestovatelské fotografie roku 2018
Nejlepší cestovatelské fotografie roku 2018 Podívejte se s námi do různých koutů světa. Díky cestovatelským fotografiím, ať už z Itálie nebo Číny, můžete poznávat krásná místa, i když jste zrovna doma. Nabízíme vám nejvydařenější snímky tohoto roku.
Článek
12 výjimečných fotografií z mezinárodní soutěže
12 výjimečných fotografií z mezinárodní soutěže Soutěž fotografií na serveru Intrepid Travel se koná každý rok. Pojďte se s námi podívat na vítězné fotografie z roku 2015 a připomenout si svět, jak vypadal před třemi roky.
Článek
20 nejlepších fotografií z dronu přináší dechberoucí podívanou
20 nejlepších fotografií z dronu přináší dechberoucí podívanou Focení z dronu umožnilo lidem podívat se na místa a věci pohledem, který si mohli dopřát pouze ptáci. A že je na co se dívat. Prohlédněte si s námi 20 nejlepších fotografií z dronu podle sociální sítě Dronestagram.
Článek
Anetaanie: Focení a cestování se stalo mojí vášní
Anetaanie: Focení a cestování se stalo mojí vášní Jmenuji se Aneta a možná mne znáte na Instagramu jako @anetaanie. Poslední 3 roky jsem si oblíbila právě tuto sociální síť. Ptáte se proč? Jaké jsou mé oblíbené destinace? A na čem fotím? To vše vám ráda prozradím!
Článek
Satelitní snímky odhalují, jak vypadají z výšky některé z nejslavnějších destinací světa
Satelitní snímky odhalují, jak vypadají z výšky některé z nejslavnějších destinací světa Podívejte se na fotografie pořízené vesmírnou stanicí NASA ukazující Grand Canyon, Velkou čínskou zeď nebo třeba Las Vegas.
Článek
Procházka po zamrzlém Bajkalu, nejhlubším a nejstarším jezeře na zemi
Procházka po zamrzlém Bajkalu, nejhlubším a nejstarším jezeře na zemi Kristina Makeeva, fotografka z Moskvy nafotila úchvatné fotografie zamrzlého jezera Bajkal v Rusku.
Článek
Úžasná podívaná! Fotograf zachytil krásu ostrova ve všech ročních obdobích
Úžasná podívaná! Fotograf zachytil krásu ostrova ve všech ročních obdobích Každé roční období má své kouzlo. A přesně to dokázal zachytit finský fotograf Jani Ylinampa na svých čtyřech fotografiích finského ostrova Kotizaari.
Článek
Daily Overview: 20 pohledů na Zemi z ptačí perspektivy
Daily Overview: 20 pohledů na Zemi z ptačí perspektivy Říká se, že když kosmonauti viděli naši planetu z vesmíru, byli tímto pohledem tak uchváceni, že si uvědomili krásu a zároveň zranitelnost Země. Svět z ptačí perspektivy nám odhaluje věci, kterých bychom si za běžných okolností vůbec nevšimli. A nejpozoruhodnější je to, jak dokázal vzhled krajiny proměnit sám člověk. Ať už v dobrém či špatném.
(7) Načíst více