Kategorie Fotograf

Článek
Na konci světa je úchvatná podívaná - Patagonie
Na konci světa je úchvatná podívaná - Patagonie Patagonii nazval Doru Oprisan koncem světa. Vydal se tam se svým fotoaparátem, aby tu nádheru konečně zdokumentoval.
Článek
Úžasná podívaná! Fotograf zachytil krásu ostrova ve všech ročních obdobích
Úžasná podívaná! Fotograf zachytil krásu ostrova ve všech ročních obdobích Každé roční období má své kouzlo. A přesně to dokázal zachytit finský fotograf Jani Ylinampa na svých čtyřech fotografiích finského ostrova Kotizaari.
Článek
Důležité tipy, které musí znát každý fotograf!
Důležité tipy, které musí znát každý fotograf! Když cestujete, sbíráte zážitky, které si ale určitě rádi podložíte fotografiemi. Ať už fotíte cokoliv - přírodu, architekturu, jídlo nebo lidi, je potřeba umět zachytit ten správný moment. Ještě důležitější než moment je ale úhel, který vám zajistí dokonalou fotku se správným světlem a zaostřením. Vždyť bez fotek vám vaše cesty nikdo neuvěří!
Článek
Fotograf cestuje po Novém Zélandu v kostýmu Gandalfa
Fotograf cestuje po Novém Zélandu v kostýmu Gandalfa Kdo jiný by měl být tím pravým průvodcem po Novém Zélandu, když ne čaroděj Gandalf z kultovního Pána prstenů. Fotograf a cestovatel Akhila Suhas chtěl své fotografie odlišit od mnoha dalších snímků, což se mu rozhodně povedlo.
Článek
Fotograf vkládá historické fotografie na místa, která navštíví
Fotograf vkládá historické fotografie na místa, která navštíví Kamal Bagirli je fotograf, cestovatel a také milovník historie. Na svých cestách se proto zastavuje na místech, kde vznikly nejrůznější historické fotografie. Spojuje tak dohromady současnost a minulost, díky čemuž vznikají úžasné snímky.