Šok! Koupili si banány, ze kterých vylezly stovky jedovatých pavouků!

Šok! Koupili si banány, ze kterých vylezly stovky jedovatých pavouků!

Příběh této anglické rodinky připomíná příběh z hororu. V obchodě si koupili krabici s banány, ze které vylezly stovky malých pavouků. A co víc! Jednalo se pravděpodobně o brazilské putovní pavouky, kteří patří k těm nejjedovatějším na světě.

Otec rodiny, Jamie Roberts si nejprve všimnul bílých skvrn, o kterých si myslel, že je to obyčejná plíseň. V okamžiku, kdy se je chystal vyhodit, si všimnul, že se nejedná o plíseň, ale o pavoučí hnízdo.

 „Pavouci se nehýbali, myslel jsem si, že jsou mrtví. Když jsem je ale chtěl smést do koše, začali utíkat. Bylo to jako z hororového filmu.“ líčil situaci šokovaný Jamie.

Z banánů se začaly hrnout stovky malých pavoučků, kteří doslova zamořili celý dům. Rodina se musela z domu evakuovat a na pomoc přivolat deratizátora. Zpátky do svého domu se mohli vrátit až za dlouhé tři dny.

Podle předběžných odhadů se má jednat o brazilské putovní pavouky, jejichž jed je 30x silnější než jed chřestýše. A to je co říct. Až si přinesete z obchodu banány, nebo jiné exotické ovoce, dejte si pozor, abyste si domu nedonesli i nějaké překvapení navíc.

Publikováno: 9. 5. 2017 21:05 Nahlásit obsah