Barvy anglického podzimu

Barvy anglického podzimu Zdroj: www.shutterstock.com

Během konce září a října se listy stromů barví do ohnivě rudé a zlatavě žluté. Mnoho lidí se celý rok těší na úchvatnou podzimní hru barev. A právě anglické parky a zahrady jsou místem jako stvořeným pro tuto podívanou. Přinášíme vám výběr míst, kde si v Anglii nejlépe užít podzim.

Léto je již definitivně za námi, dny se krátí, po týdnech tepla je opět potřeba sáhnout po teplém oblečení a smířit se se skutečností, že prosluněné dny u vody jsou pryč. Ale mezitím přináší podzim svou vlastní přírodní paletu barev do lesů, arboret, parků a zahrad. Nelze se divit, že je oblíbeným ročním obdobím malířů krajin, kteří můžou nad plátnem prostát celé dny a nanášet na něj bohatou škálu podzimních barev. A jestliže hledáte místo, kde si toto období můžete opravdu vychutnat, je potřeba si říct, že v Anglii je podzim jednoduše nádherný. Pokud máte možnost vyrazit do Spojeného království, rozhodně neváhejte.

Zdejší nádherná arboreta a parky jsou celoročně udržované a vhodné k procházkám. Září a říjen poté nabízejí podívanou, nad kterou zaplesá nejedno srdce. Při výletu do těchto končin se vám příroda odmění nejen svou krásou, ale také uděláte něco pro své zdraví a můžete udělat i radost svým blízkým, dětem, či psovi. 

Pojďte se s námi podívat na deset míst, kde si můžete nejlépe vychutnat krásu britského podzimu.

Galerie Nejlepší místa pro vychutnání anglického podzimu Nejlepší místa pro vychutnání anglického podzimu Prohlížet galerii

Publikováno: 24. 9. 2018 10:24 Nahlásit obsah

Chyba :(

Omlouváme se, ale někde se stala chyba. Prosím počkejte a zkuste stránku načíst znovu.