Kategorie Dubaj

Článek
Na podzim do Dubaje
Na podzim do Dubaje Nebaví vás podzimní deštivé počasí a raději byste si dál užívali vysokých teplot a slunce, ideálně přímo u moře? Pak se vydejte do Dubaje. Za pouhých 6 hodin letu se dostanete do nejkosmopolitnějšího města světa, kde najdete vše - vysoké mrakodrapy, horké pláže, obří nákupní centra i trochu historie.
Článek
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety Dubaj, kterou najdeme ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa. A je to znát – nejvyšší budovy světa, umělé ostrovy, přepychové hotely a automaty na zlaté cihly. To vše tvoří luxusní obrázek města, které byste ovšem ještě před pár lety nepoznali. Podívejte se, jakou neuvěřitelnou proměnou si Dubaj prošla.
Článek
Jaký je život boháčů v Dubaji? Zlato, luxusní auta a místo kočky tygr
Jaký je život boháčů v Dubaji? Zlato, luxusní auta a místo kočky tygr Dubaj, ležící ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa a je to znát. Po ulicích se prohánějí ty nejluxusnější auta a v obchodech si můžete bez problémů koupit kostky zlata.
Článek
Dubaj - Shopping festival - nákupní horečka i nezapomenutelné zážitky
Dubaj - Shopping festival - nákupní horečka i nezapomenutelné zážitky Obchody v Dubaji vás překvapí zbožím za pohádkové ceny. Dubaj je dynamické světové obchodní centrum i liberální turistická destinace. Charakterizovat jej lze jako kosmopolitní společnost s mezinárodním životním stylem kombinující komfort západního světa s jedinečným šarmem Arábie.
Článek
Láká vás život pod vodou? Unikátní podmořský dům vám toto přání splní
Láká vás život pod vodou? Unikátní podmořský dům vám toto přání splní Se stoupající hladinou moří začínají někteří lidé uvažovat o tom, zda by bylo možné žít i pod vodou. Společnost Submarine Structures si řekla, že když pod vodou, tak stylově. Navrhla luxusní dům, který si můžete pořídit i vy – stačí si připravit "pouhých" 10 milionů dolarů.