Kategorie Dobrodružství

Článek
Malá holčička procestovala za rok svět
Malá holčička procestovala za rok svět Ačkoliv narození dítěte většinou znamená velikou změnu v životě jeho rodičů, mladá dvojice cestovatelů se rozhodla, že u nich tomu tak nebude. Místo aby přizpůsobili svůj život narozené holčičce, jednoduše ji přibrali ke svým výpravám.
Článek
Neuvěřitelné fotografie, které vás zaručeně inspirují k cestování
Neuvěřitelné fotografie, které vás zaručeně inspirují k cestování Miliony lidí cestují, aby objevovali krásy světa a nasbírali cenné zážitky. Mnoho z nich své dobrodružství dokumentuje. Autoři těchto fotografií jsou v tom profesionálové. Pro jedinečnou fotografii udělají cokoliv. Prohlédněte si výběr těch nejlepších dobrodružných fotografií. Inspirují vás, abyste také vyrazili vstříc světu.
Článek
DENÍK CESTOVATELE: Marek Jelínek má před sebou 9000 kilometrů na koloběžce
DENÍK CESTOVATELE: Marek Jelínek má před sebou 9000 kilometrů na koloběžce Je to teprve 14 dní, co se Marek vypravil do Asie. Po zkušenostech z loňska, kdy pokořil Latinskou Ameriku na koloběžce, se rozhodl vydat se naproti novému dobrodružství - tentokrát chce zdolat Asii.
Článek
Už víte, kde strávíte Silvestr?
Už víte, kde strávíte Silvestr? I když se zdá být času k třicátému prvnímu prosinci víc než dost, hotely přijímají každým dnem čím dál víc objednávek od lidí toužících strávit tuhle jedinečnou a poslední noc v roce na místě jiném než obvykle.
Článek
Čtenářka píše: Kterak jsme k Housce došli
Čtenářka píše: Kterak jsme k Housce došli Kdo říká, že dobrodužství zažijete jen v zahraničí? I doma zažijete nezapomenutelné chvíle. Jen vědět, kam jít.
Článek
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak!
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak! Mysleli jste si, že jedinou povinností je ráno vstát, zavést děti do školy a utíkat do práce? A že to tak musí být každý den po celé dlouhé roky? Jsme si jisti, že vás tento stereotypní způsob života nebaví a že byste raději podnikli třeba cestu kolem světa. A pokud tvrdíte, že to nejde, tak jen málo chcete. Inspirujte se tady a začněte hned teď!
Článek
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat!
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat! Milujete cestování a rádi byste objeli svět křížem krážem? Většině vášnivých cestovatelů na to ale chybí peníze. Napadlo vás jít pracovat do zahraničí, kde byste mohli poznat zemi, o které jste dlouho snili, z jiného úhlu pohledu? Není to těžké, stačí si jen najít místo a hned se vám otevřou nové obzory, díky kterým se zase trochu obohatíte.
Článek
Dívka snila o velkém dobrodružství, tak obětovala luxus kolem sebe
Dívka snila o velkém dobrodružství, tak obětovala luxus kolem sebe Lauren již odmala jezdila prstem po mapě. Po místech, kam by se jednou chtěla podívat. Chtěla opustit Ameriku a zažít nečekaná dobrodružství, která se nepřihodí každému. Nestála o obyčejný a nudný život, toužila po naplnění. Cestování ale něco stojí a pokud jde o roční výjezd, jen tak to nebude. Jak se jí podařilo našetřit tolik peněz?
(1) Načíst více