Kategorie Děti

Článek
Žena zveřejnila fotografie svých dětí, které vyrůstají bez mobilů, počítačů a televize
Žena zveřejnila fotografie svých dětí, které vyrůstají bez mobilů, počítačů a televize Možná i vy sami jste měli dětství bez moderních technologií. Svá dětská léta jste tak prožili bez mobilů, tabletů a počítačů. Volný čas jste tak převážně trávili hraním si venku. Pro mnoho dnešních dětí je taková realita nepředstavitelná.
Článek
Jak rodiče zachází se svými dětmi v různých koutech světa?
Jak rodiče zachází se svými dětmi v různých koutech světa? Zajímá vás výchova dětí z jiných koutů? Máme pro vás přehled těch nejzajímavějších, které se vám budou zdát až trochu divné. Taky vás někdy rodiče dostali do trapné situace, kdy jste se hanbou chtěli propadnout do země? Když jste se jako malí ušpinili a oni vám utírali tvář nasliněným prstem? Uvidíte, že to mohlo být i horší!
Článek
39 manželek, 94 dětí. Jaké jsou nejpočetnější rodiny světa?
39 manželek, 94 dětí. Jaké jsou nejpočetnější rodiny světa? Dokonce i v naší zemi již máme jedny paterčata a existují velké rodiny třeba i se sedmi či osmi dětmi. Co takhle dvacet třicet dětí? Zdá se vám to moc? Existuje i rodina, která se pyšní více než devadesátkou dětí.
Článek
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa Projekt fotografa Jamese Mollisona se nazývá Where Children Sleep. A přesně tam, tedy na místa, kde děti spí, se také podíváme. Nemáme však na mysli dětský pokojíček vašich ratolestí... Jak se spí dětem v Brazílii, na Pobřeží slonoviny nebo v Japonsku? Rozdíly jsou dechberoucí.
Článek
10 fotografií, které otřásly světem!
10 fotografií, které otřásly světem! Fotografie mají schopnost nejen zachytit určitý okamžik, mnohdy však také vyprávějí celý lidský příběh. Pojďte se s námi podívat na fotografie, které zachycují skutečně silné lidské osudy a otřásly svým vyprávěním doslova celým světem!
Článek
Co snídají děti ve světě?
Co snídají děti ve světě? Dát si dobrou a kvalitní snídani, je pro dítě, které tráví mnoho hodin ve škole, velmi důležité. V každé zemi světa usedají děti k jiným talířům. Zajímá vás, jak snídá dítě z Holandska a jak dítě islandské? Podívejte se.