Video: TOP 7 podivných míst, která věda nedokáže vysvětlit

Video: TOP 7 podivných míst, která věda nedokáže vysvětlit

Naše planeta Země je místo, které nás nejspíš nikdy nepřestane udivovat. Najdeme na ní mnoho zvláštních míst, která jakoby se vymykala zdravému rozumu. Dějí se na nich nevysvětlitelné věci, se kterými si neví rady ani zkušení vědci.

Některá zvláštní místa určitě znáte. Neexistuje snad nikdo, kdo by nikdy neslyšel třeba o Bermudském trojúhelníku, kde se ztrácí lodě a letadla. Stejně tak snad každý z nás slyšel o nevysvětlitelných kruzích v půdě či obilí. Podobných míst, kde se dějí nevysvětlitelné věci, je daleko více. Objevují se teorie, že vše je dílem mimozemšťanů, jiné tvrdí, že vše se dá pomocí přírodních zákonů vysvětlit. Je tedy na každém, které z vysvětlení si vybere, zastánců jednotlivých teorií, kteří předkládají zdánlivě nepopiratelné důkazy, se nalezne více než dost. 

V našem dnešním videu uvidíte třeba záhadný vodopád, řeku, ve které se vaří voda nebo indickou vesnici, ve které se rodí samá jednovaječná dvojčata. 

A jaký je váš názor na tato záhadná místa? Myslíte, že mají co dočinění s mimozemšťany nebo se dají pomocí přírodních zákonů vysvětlit? Napište nám do komentářů a podělte se s námi o svůj názor.

Publikováno: 26. 7. 2018 15:56 Nahlásit obsah