VIDEO: TOP 10 nejlepších pláží pro rok 2018

VIDEO: TOP 10 nejlepších pláží pro rok 2018 Zdroj: shutterstock.com

Léto je v plném proudu a mnozí z nás stále ještě hledají ideální místo pro letošní dovolenou. Pro někoho jsou jasnou volbou hory, další si nedokážou představit své volno bez odpočinku na prosluněné pláži. Pokud i vy patříte mezi milovníky moře, pláží a exotiky, máme pro vás skvělých 10 tipů.

Sever TripAdvisor každoročně sestavuje žebříček těch nejlepších pláží. Ty jsou založené na hodnoceních uživatelů, kteří už místo navštívili. Lidé hodnotí nejen kvalitu písku a čistotu vody, ale také třeba počet slunečních dní či kvalitu ubytování. Výhodou tedy je, že tento žebříček vychází od opravdových turistů a cestovatelů. A přestože jak se říká, co člověk, to názor, hodnocení od takového množství uživatelů vám opravdu může pomoci najít místo, které hledáte.  

V tomto videu se dozvíte, kterých deset pláží je hodnoceno jako ty nejlepší pro rok 2018. Asi vás nepřekvapí, že většina z nich se nachází v karibské oblasti, přesto však v žebříčku najdete i jednu evropskou. Napovíme vám, že leží na Pyrenejském poloostrově.

A jaká pláž je podle vás nejlepší? Pište nám do komentářů a podělte se s ostatními o své zážitky a zkušenosti.

Publikováno: 20. 7. 2018 09:29 Nahlásit obsah