Roboty i historii, to vše nabízí japonský zábavní park

Roboty i historii, to vše nabízí japonský zábavní park Zdroj: huistenbosch.co.kr

V 16. století bylo téměř celé Japonsko uzavřené cizincům, jen přístav Nagasaki mohl navazovat zahraniční vztahy. A právě obchodní spojení prostřednictvím holandské lodi "De Liefde" (Láska) započalo holandsko-japonského spříznění, které dalo vzniknout tomuto zábavnímu parku.

Zábavní park Huis Ten Bosh  vypadá jako holandské město v 17. století. Park se stavěl 5 let a je velký jako Monako. Navzdory svému historickému vzhledu nabízí park nejnovější atrakce s puncem japonských technologických vymožeností. Jsou jimi například jízdy strašidelným domem, plavby na oblíbených loďích, které jsou vyzdobeny ve stylu populárních anime seriálů, a 5-D kino, které umožní divákům zažít historické záplavy Holandska. Zdroj: shutterstock.com

Zábavní park také obsahuje největší množství tulipánů v Japonsku i největší japonskou růžovou zahradu. Po celý rok je vyzdobený sezónními květinami. Pravidelně se tu odehrává i jedna z největších světelných show na světě. Protože park je v podstatě jedna obrovská herna, objeví si zde tu správnou zábavu každý. Hudebníky tu najdete na každém rohu, pro milovníky welness je postaveno celé království zdraví a krásy. Hotel Europe poskytuje luxus klasických evropských hotelů se špičkovou japonskou kuchyní.  Zdroj: www.independent.co.uk

Největší překvapení ale najdete v hotelu Hen na, kde je většina personálu robotická. Na recepci vás uvítá velociraptor a roborická dívka, jiný robot na kolečkách odveze vaše zavazadla až k pokoji. Další členové mechanické obsluhy se vám poté věnují v jídelně, baru a dalších místech.
Zdroj: durangoherald.com Pokud tedy plánujete cestu do Země vycházejícícho slunce, určitě byste neměli vynechat tento zábavní park. Ten vám nejen ukáže, jak lze zkombinovat moderní robotické technologie s krajinou 17.století, ale především nabídne zábavu na mnoho dlouhých chvil. 

Publikováno: 7. 9. 2018 12:29 Nahlásit obsah