Nevěsta procestovala ve svatebních šatech celkem 19 zemí

Nevěsta procestovala ve svatebních šatech celkem 19 zemí

Není škoda, když si svatební šaty oblečete pouze jednou za život? Na tuto otázku našla originální odpověď 42letá Jennifer Salvage. Ta po své svatbě v roce 2008 procestovala se svým manželem Jeffem na devatenáct zemí. A vždy se nechala vyfotit ve svých svatebních šatech!

Jennifer a Jeff Selvage se stali manželi v roce 2008 na Velikonočním ostrově. Volba tohoto místa nebyla v žádném případě náhodná. Oba dva jsou totiž vášniví cestovatelé. Jeff Salvage, který je mimo jiné i profesionálním fotografem, ještě před svatbou přišel se zajímavým nápadem: Bude svou ženu v každé zemi, kterou po svatbě navštíví, fotit ve svatebních šatech.

I z toho důvodu měla Jennifer na své svatební šaty speciální požadavky. Ve svatebním salonu se určitě nikdy před tím nesetkali s tím, že by po nich nastávající nevěsta chtěla, aby šaty byly z nekrčivého materiálu a dobře se přenášely v batohu.

V průběhu pěti let od svatby navštívili Jennifer a Jeff celkem devatenáct zemí, kde Jeff fotil svoji manželku na charakteristických místech dané země. Jennifer se nechala ve svatebních šatech zvěčnit například pod Eiffelovou věží, na Velké čínské zdi nebo pod švýcarským Matterhornem.

Fotografie, ale i zážitky z cest najdete na jejich blogu One Dress, One Woman, One Word (http://www.onedressonewoman.com). Originálními fotkami Jennifer Salvage ve svatebních šatech se můžete pokochat také v naší fotogalerii.

                        

strana 1 / 5
Autor:
Publikováno: 24. 4. 2017 15:30 Nahlásit obsah