Nejlepší ostrovy světa pro vaši dovolenou

Nejlepší ostrovy světa pro vaši dovolenou Zdroj: www.shutterstock.com

Portál TripAdvisor zveřejnil svůj výroční žebříček nejlepších ostrovů světa. Ten je založený na základě uživatelských recenzí a hodnocení ostrovních hotelů, restaurací a atrakcí. Pojďte se na něj s námi podívat.

Léto je v plném proudu a s ním i dlouho očekávaná dovolená. Ta na ostrovech patří mezi čím dál více vyhledávané. Exotika, nádherné pláže, spousta slunce a vlny, to vše vidíme jako příslib dovolené na ostrově. Nejmovitější lidé světa často nějaký ten ostrov i vlastní a přiznejme si to, kdo z nás o něčem takovém alespoň chvíli nesnil? Protože se však opravdu jedná spíše o touhu z nereálných snů, je zde pro vás tento seznam 10 nejlepších ostrovů, na které se můžete dostat, i když nevlastníte soukromý tryskáč. Žebříček se sestavoval podle reakcí a recenzí cestovatelů a návštěvníků, měl by tedy odpovídat tomu, co tato úžasná místa opravdu nabízejí. Podívejte se na ně, ať už jen pro potěchu oka, nebo jako inspiraci pro výběr své ideální letní dovolené.

Galerie Nejlepší ostrovy světa Nejlepší ostrovy světa Prohlížet galerii A jaký ostrov máte nejraději vy? Napište nám do komentářů.

Publikováno: 2. 7. 2018 13:25 Nahlásit obsah