Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku

Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku

Letošní léto bylo obzvlášť horké a spousta lidí svou dovolenou trávila především u vody. Nyní, když horka polevily, je ideální čas na výlety, které si užijete. Sestavili jsme pro vás několik tipů na krásná místa v Česku, která rozhodně stojí za to navštívit.

Česká republika je skutečně krásna a mnohými lidmi podceňovaná. Zatímco za zábavou a odpočinkem vyráží k moři či do jiných zahraničních destinací, zapomínají, kolik úžasných míst u nás najdete. Ač je naše země rozlohou spíše malá, můžete v ní objevovat hory, skalní města, jezera, vodopády, rašeliniště i krásná panoramata.  

A proto pokud máte volný víkend, vezměte rodinu či přátelé, vyrazte zkoumat nejkrásnější kouty naší domoviny a užijte si poslední zbytky léta. V dnešním videu jsme pro vás připravili 8 tipů na místa, která byste určitě neměli zapomenout navštívit.

A jak jste na tom vy? Cestujete rádi po Česku nebo dáváte spíše přednost zahraničí? Máte další tipy na zajímavá místa, která by stálo za to navštívit? Napište nám do komentářů a podělte se s námi o svůj názor.

Publikováno: 31. 8. 2018 13:00 Nahlásit obsah