Kategorie Česká republika

Článek
Exkluzivní návštěva: Zaplavené podzemí Orlické přehrady
Exkluzivní návštěva: Zaplavené podzemí Orlické přehrady Podívejte se na místa, kam lidská noha vkročila poprvé po padesáti letech. Vstoupíme s kamerou přímo dovnitř Kaplanovy turbíny. Vystoupíme vodním tunelem až k uzávěru, držícím miliony kubíků vody.
Článek
Video: Navštivte místo, kde voda teče do kopce
Video: Navštivte místo, kde voda teče do kopce Říká se jim vortexy - gravitační anomálie. Podle jedněch jde jen o optický klam. Podle druhých je na těch místech skutečně něco špatně. Gravitace funguje trochu šikmo. Jedno z takových míst leží pár kilometrů od Rychnova nad Kněžnou.
Článek
VIDEO: Tajemství nejvyšší pražské zvonice
VIDEO: Tajemství nejvyšší pražské zvonice Jindřišská věž v Praze se v mnoha věcech liší od ostatních věží. Vypadá jako brána v opevnění, a přitom tu nikdy žádné nebylo. Mohla by být věží kostela, ale kostel tu také nikdy nebyl.
Článek
Zakletá Evropa
Zakletá Evropa Každá evropská země přetéká tajemnem. Stačí vědět, kam se dívat. Vítejte na strašidelné straně Evropy, domovu strašných duchů, zakletých událostí a tajemných zážitků. Vstup povolen pouze těm nejodvážnějším duším. Zhasněte světla, schovejte se pod přikrývky a odvažte se seznámit se s některými z nejděsivějších a nejtajemnějších míst Evropy.
Článek
VIDEO: Úžasné výhledy ze střechy větrné elektrárny
VIDEO: Úžasné výhledy ze střechy větrné elektrárny Vyrůstají v naší krajině, aniž kdo ví, co vlastně ukrývají. Pojďte se podívat dovnitř a na střechu větrné elektrárny.
Článek
VIDEO: Nejkrásnější výhled na Prahu z nedostupného vrcholku katedrály
VIDEO: Nejkrásnější výhled na Prahu z nedostupného vrcholku katedrály Velká jižní věž Katedrály sv. Víta, Vojtěcha a Václava měří téměř 100 metrů. Pokud vystoupáte 287 schodů, octnete se na turistické vyhlídce na renesančním ochozu. Jenže co když dostanete nabídku vystoupat ještě výš?
Článek
VIDEO: Výprava do štoly smrti
VIDEO: Výprava do štoly smrti Lomy Amerika nejsou jen obrovské jámy s neopakovatelnou atmosférou, ale také nekonečný podzemní komplex s kilometry štol. Navštívit se dá po domluvě jen malá část z nich. Jedním z míst, kam se lze dostat jen výjimečně, je štola Smrti.
Článek
Tipy na výlety, které prospívají lásce
Tipy na výlety, které prospívají lásce Chcete udělat radost své romantické duši a ještě zažít něco originálního? Vydejte se s partnerem do míst rozesetých po celé naší krásné zemi, která jsou pro zamilované jako stvořená.
Článek
Umělec cestuje po světě a místo plátna používá obyčejný kelímek
Umělec cestuje po světě a místo plátna používá obyčejný kelímek Berk Amargan je obyčejný kluk z Turecka, který miluje cestování i umění. Na kreslení si nebere ani skicák, ani plátno, ale obyčejný plastikový kelímek. Svým uměním si chce nejen vydělat na své cestování, ale pomoci i dobré věci.
(7) Načíst více