Kategorie Amerika

Článek
Deset nejoriginálnějších knihkupectví v Americe
Deset nejoriginálnějších knihkupectví v Americe Knihkupectví může vypadat různě a nacházet se může klidně i ve starém mlýně, jako je tomu u jednoho massachusettského obchůdku. Prohlédněte si ty nejoriginálnější prodejny knih, jejichž návštěvu byste při cestování po USA určitě neměli zmeškat, ať už knihám fandíte, nebo ne.
Článek
Podívejte se na místa v Americe, kde dodnes reálně straší
Podívejte se na místa v Americe, kde dodnes reálně straší Americká historie je plná násilných příběhů: šílené vraždy, masakry, tragická neštěstí, sebevraždy. Tyto příběhy se neustále odrážejí do současného života obyvatel. Pojďte se podívat na místa, kde reálně stále straší.
Článek
10 tipů na cyklovýlety po amerických národních parcích!
10 tipů na cyklovýlety po amerických národních parcích! Patříte i vy mezi ty, kteří propadli šílenství v podobě cyklistiky? A už vás nebaví objíždět pouze naše krásné Česko? Zkuste to v Americe, kde najdete mnoho příležitostí, kde šlápnout do pedálů. Zde je pro vás 10 tipů na cyklovýlety po USA!
Článek
Daily Overview: 20 pohledů na Zemi z ptačí perspektivy
Daily Overview: 20 pohledů na Zemi z ptačí perspektivy Říká se, že když kosmonauti viděli naši planetu z vesmíru, byli tímto pohledem tak uchváceni, že si uvědomili krásu a zároveň zranitelnost Země. Svět z ptačí perspektivy nám odhaluje věci, kterých bychom si za běžných okolností vůbec nevšimli. A nejpozoruhodnější je to, jak dokázal vzhled krajiny proměnit sám člověk. Ať už v dobrém či špatném.
Článek
Kluk z Česka cestuje kolem světa. Nyní se vydal objevovat západ USA
Kluk z Česka cestuje kolem světa. Nyní se vydal objevovat západ USA Chcete vidět Grand Canyon, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco a přírodní krásy, které skrývá západní část USA? Pak sledujte moje články a dozvíte se spoustu zajímavostí které jsme nasbírali za 16 dní na cestách.