Kategorie Nejnovější obsah

Článek
100 triků, jak přežít cestu okolo světa. Pozpátku kolem zeměkoule putovali Katka s Petrem
100 triků, jak přežít cestu okolo světa. Pozpátku kolem zeměkoule putovali Katka s Petrem Chystáte se na expedici na Antarktidu nebo jen na víkend k babičce? Chcete se potápět se žraloky nebo přežít jízdu autem s rodinou k Balatonu? Ať už cestujete kamkoli, s kýmkoli a s jakýmkoli cílem, Kateřina Krejčová a Petr Ptáčník vám poradí, jak to přežít, a ještě si to užít.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si poslední část našeho článku.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si druhou část naší výpravy.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města.
Článek
Proč by měla každá žena cestovat sama
Proč by měla každá žena cestovat sama Ruth je mladá dívka, která se v minulosti stala obětí sexuálního útoku. Svému celoživotnímu zranění se rozhodla postavit a čelit mu tou nejúžasnější formou osobnostního rozvoje - cestováním.
Článek
Na kole můžete kamkoliv na světě
Na kole můžete kamkoliv na světě Belén je mladá architektka ze Španělska, která se v současnosti věnuje cestování na kole doslova na plný úvazek. Jak sama říká, má už dost sezení za počítačem. Přečtěte si její krátký příběh.
Článek
Výhledy, z nichž se tají dech: Nejkrásnější panoramata světa od Paříže po Paro Valley
Výhledy, z nichž se tají dech: Nejkrásnější panoramata světa od Paříže po Paro Valley Ať už mluvíme o zázracích přírody nebo městských scenériích, v obou případech nás pohltí pocit lidské malosti. Pojďte se s námi podívat na 9 nejkrásnějších míst světa, kde je výhled velkolepou podívanou.
(381) Načíst více